top of page

CENÍK SLUŽEB

Masážní doplňky
cd5c13ede8_101336501_o2_edited.jpg
1511035842_triggerpointtherapy.jpg
Grilovaný steak a zelené fazolky
CrossFit Equipment

 

MOBINÍ MASÁŽE: 

Masáž může být celo-tělová nebo konkrétně zaměřená např. (záda, chodidla, ruce, nohy atd.)


- Klasická / relaxační masáž:
50 minut

Delší masáž dle domluvy
 

- Sportovní masáž:
30 minut 350 Kč

- ZÁKLADNÍ SAZBA: 700 Kč (cena se zvyšuje na základě dojezdové vzdálenosti). Pro více info volejte.

 /

 

 

INDIVIDUÁLNÍ STRAVOVACÍ PLÁN:
Měsíční spolupráce ušitá na míru + vstupní konzultace ZDARMA
Individuální přístup ke každému klientovi. Jídelníček vždy vytvořím dle daných cílů tak, aby byl samozřejmě pestrý, chutný, i s ohledem na alergie či nemoci a dlouhodobě udržitelný, což znamená, že po dobu naší spolupráce budeme jídelníček neustále vyvíjet k dokonalosti, abychom maximálně využili Váš potenciál a pokud trpíte nějakými zdravotními problémy, budeme k tomu samozřejmě i náležitě přihlížet a přistupovat formou vhodných potravin či doplňků stravy. Samozřejmě součástí měsíční spolupráce je i online podpora 24/7 tzn. poradím, pomůžu, zodpovím jakýkoliv dotaz a doladíme vše k vzájemné spokojenosti.

VÍCE INFORMACÍ ZDE

 

 

 

UVOLNĚNÍ SPOUŠŤOVÝCH BODŮ:

Spoušťové body nebo-li Trigger pointy mohou způsobovat bolesti pohybového ústrojí. V daném svalovém snopci se nachází 2-6 mm velký uzlík, který je palpačně bolestivý – nadměrně dráždivé místo, které je při stlačení bolestivé a může působit typickou přenesenou bolest a citlivost. Jde o spontánní bolest, svalovou ztuhlost a citlivost svalu. Sval bývá oslabený.

CENA: 40 minut - 400 Kč

KINESIOTAPING:

Stabilizace kloubů, odlehčení přetížených svalů, podpora po zranění.
Kinesio-tejpy se používají ke snížení bolesti ve svalech i kloubech, ke zlepšení funkce svalů, šlach a kloubů, uvolnění kůže podkoží a jizev, podpoře krevního a mízního oběhu, snižování otoku, a mají blahodárný vliv na hojení svalových poranění a podvrtnutých kloubů. Kinesiotejpy podporují správné postavení kloubů, zlepšují stav pooperačních jizev a napomáhají ke kompenzaci následků paréz.
Nalepením kinezio-tejpů na kůži dochází k uvolnění kůže od podkoží, podkoží od fascie a vznikne větší prostor k uvolnění a prokrvení svalu a jeho okolí. Základním materiálem, používaným k tejpování, je speciální pružná lepící páska, odolná vodě.

 

Fixní poplatek 200kč + spotřebovaný materiál: 10kč za každých 10cm tejpu.

TRÉNINKOVÝ PLÁN:

Individuální na základě požadavků klienta a cíle, jehož chce dosáhnout.

Při tvorbě TP samozřejmě zohledňuji také fyzické schopnosti, zdravotní dispozice, časové a technické možnosti a v neposlední řadě také ostatní aktivity, kterým se klient věnuje. Nejlepší variantou samozřejmě je, pokud se můžeme setkat osobně a před samotnou tvorbou tréninkového plánu uděláme vstupní diagnostiku pohybového aparátu aby byl plán opravdu 100% na míru.
Vaše požadavky mohou být jakékoliv: Rychlost, síla, obratnost, výbušnost, vytrvalost, mobilita, stabilita, box, crossfit, tabata, kruhový trénink, fitness atd.
Měsíční podpora samozřejmostí.

VÍCE INFORMACÍ ZDE

ONLINE KONZULTACE:

Máš otázky ohledně stravy, suplementace, tréninku, regenerace či motivace? Chceš probrat cokoliv ohledně tvého aktuálního stravovacího režimu nebo tréninku? Nevíš si rady s vhodným výběrem doplňků stravy ? 
V této online konzultaci pomocí Skype či telefonu probereme cokoliv Tě zajímá.

CENA: 150 Kč

BAŇKOVÁNÍ:

Baňkování je vhodnou doplňkovou metodou klasických masáží. Dokáže odstranit bolesti páteře a celého pohybového aparátu, ovlivňuje i funkci vnitřních orgánů. Málokterou metodou je možné dosáhnout tak intenzivního prokrvení masírované tkáně. Již po jednom zákroku se může dostavit neočekávaná úleva. Použití baněk je však různorodé. Vynikajících účinků je rovněž dosaženo při aplikaci baněk např. na kloub postižený otokem. Indikovány jsou jak traumatické stavy v subakutním či subchronickém stádiu, tak i chronické otoky způsobené poruchou lymfatického oběhu. Baňkování tedy přispívá k úlevě od řady nepříjemných zdravotních stavů. Jeho prostřednictvím lze zmírnit či odstranit bolesti zad a kloubů, menstruační obtíže, migrénu, zažívací problémy, vysoký krevní tlak, svalové otoky a křeče i další obtíže.

CENA: 30 minut - 300 Kč

OSOBNÍ TRÉNINK:

Osobní trénink se zaměřením dle individuálních požadavků.(silový, kondiční, fitness, box, kruhový trénink, HIIT atd.) Tréninky jsou vhodné pro ženy, muže i děti jakéhokoliv věku a váhy. Trénink je možný jak s jednotlivci, formou privátních lekcí, tak i ve skupině. Využívám různé tréninkové metody a systémy, aby bylo cvičení stále pestré, motivující a klient se neustále výkonově vyvíjel.

BOX - dynamický sport, pro lidi, kteří mají rádi náročnou pohybovou aktivitu. Jako jedna z mála činností zahrnuje celkové posílení svalového aparátu, získání lepší kondice a pohybovou koordinaci těla. Box lze trénovat jen pro radost, tvarování těla nebo přímo trénovat pro účast na závodech.

 

KRUHOVÝ TRÉNINK - pracovat budete s vlastní vahou a pomůckami jako je trx, kettlebell, a další

CENA: 400 Kč

Nadpis 1

bottom of page